שיתופי פעולה

ברוכים הבאים לעולם שיתופי הפעולה של חברת הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ

חברת הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ מציעה מספר שיתופי פעולה והפעם בתחום המשכנתאות!
בלעדי בחברה

תחום יעוץ המשכנתאות הפך להכרח! היו כשאנחנו כלקוחות צריכים לקחת משכנתא אנחנו פשוט לא יכולים להרשות לעצמינו שלא לקחת יועץ משכנתאות מומחה בתחום שילווה אותנו בכל התהליך, שיבנה לנו תמהיל נכון, פעימות נכונות לשחרור הכספים, ניהול זמנים נכון ואפקטיבי שלא יפגע בריביות שאותם אנחנו השגנו, ובטח ובטח יבצע את מכרז הריביות עבורנו. 

יעוץ משכנתא אישי יכול לנוע בין 6,000 ל- 35,000 ש"ח בתוספת מע"מ לעסקה (סופרים את כמות המשכונים, כל נכס שאנחנו ממשכנים זה עסקה נפרדת). מדובר על עלויות לא מבוטלות, שעל ידי הצעתם לקבוצה גדולה של אנשים ניתן להגיע לעלויות נמוכות יותר.

כאן נוצר השיתוף פעולה בנכם לבנינו. הרצון שלכם לתת לעובדים שלכם ולקהילה שלכם את הדבר הטוב ביותר והמקצועי ביותר בעלות הנמוכה ככל שניתן והרצון שלנו להמשיך ולעשות את עבודתנו ברמה הגבוה ביותר ולהמשיך לשלוט על נכס שוק גדול ועל כן להשתמש ביתרון שלנו כחברה ביחס לגודל העסקאות שלנו (כמובן בשיתוף פעולה עם המקצועיות שלנו והשירות המעולה שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו). 

על כן חברתינו מציעה הנחה משמעותית לכל חברי הקבוצה או העובדים שלה על שירות של יעוץ משכנתא אישי וכן על מחזור משכנתא.

הבדיקה לכדאיות משכנתא תינתן ללקוחות במסגרת השיתוף הפעולה במחיר מינורי ביותר (על מנת להראות כוונה של הלקוח) וכן אם ימצא כי כדאי לו למחזר את המשכנתא שלו יקבל את השירות של המחזור משכנתא באותה העלות/ההנחה שניתנה לליווי למשכנתא חדשה (אין הבדל בתמחור בין משכנתא חדשה למחזור משכנתא קיימת). 

 

אני מעוניין להתחיל בשיתוף הפעולה- תחזרו אלי!

בלעדי בחברה

אז איך בפועל הכל מתבצע? 

אחרי הסכמה בנינו נשלחת הודעה בדיוור הפנימי שלכם לכל העובדים שלכם, עם לינק הרשמה למי שמעוניין לקבל את השירות שלנו במחיר המוזל שנקבע בנינו. לאחר השארת הפרטים נציג מטעמינו יחזור ללקוח על מנת להבין את פרטי העסקה. תוך יממה הלקוח יקבל הצעת מחיר מסודרת שתכלול את אחוז ההנחה שהוסכם בין הצדדים. 

לאחר חתימתו של הלקוח על ההצעה, התהליך מולו ימשיך עד לסיומו. 

 

מעוניינים להתחיל את שיתוף הפעולה ולדאוג לעובדים שלכם לטוב ביותר?

בלעדי בחברה

חשוב להבהיר – אנחנו נותנים שירות לכל מקום גאוגרפי בארץ ישראל, למרות מיקומינו הפיזי באשקלון. המרחק הפיזי איננו משפיע ולו בכלום על התקשורת ומתן השירות היעיל והמקצועי מנציגי החברה שלנו. 

השאר פרטים כאן

מחכים לכם!

רחוב הגבורה 1, משרד 28, אשקלון

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בנייד 0523-222-132

יוליה זורובסקי

ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן