משכנתא הפוכה

משכנתא פנסיונית או משכנתא הפוכה היא אחד מהמוצרים האשראיים הכי מדהימים שיש. אז.. מה זה? מה ההבדל בינה לבין משכנתא פנסיונית? מה היא משכנתא לגיל השלישי? ומה היא הריבית במשכנתא הפוכה? 

 

מדובר במוצר שלרוב משמש כהצלה לרמת החיים לבני הדור השלישי. לכן בחלק מהמקרים נקראת גם משכנתא לגיל השלישי. 

ראשית בואו ונבין על מה בדיוק מדובר.

ההבדל בין משכנתא פנסיונית ומשכנתא הפוכה – הוא הבדל אחד בלבד.

כיום רק בנק אחד מאפשר לקבל משכנתא פנסיונית – ועל כן באותו בנק מזרחי טפחות כך בדיוק המוצר נקרא.

למרות זאת יש חברות ביטוח וחברות חוץ בנקאיות אשר יודעות לתת משכנתא הפוכה (מקבילה למשכנתא הפנסיונית בבנק) ולפעמים אפילו היא עדיפה ללקוח מאשר המשכנתא הפנסיונית.

יש הבדלים גדולים בין כל מה שחברה וחברה מציאה, ועל כן אנחנו יודעים להתאים את המשכנתא הנכונה כמו כפפה ליד עבור הלקוח עצמו.

אז מה התנאים לקבלת משכנתא הפוכה ולמי זה מתאים (רמז: מדובר על משכנתא לגיל השלישי :-))?

קודם כל עליכם להיות בני 60+ (לפעמים ניתן למצוא פתרון גם לבני 55+), זה אומר ששני הבני זוג הם מעל לגיל 60. אמורה להיות דירה בבעלותכם, יכולה להיות לה משכנתא אבל רצוי שלא תהיה.

לא נדרש לבצע ביטוח חיים , על כן מצבכם הרפואי אינו משפיע על התהליך. למרות זאת יש לקחת בחשבון שכן תצטרכו לעשות ביטוח מבנה.

מצאתם את עצמכם ללא יכולת להתקיים בצורה מכובדת וראויה? ללא הכנסה קבועה? או ההכנסה שהינכם מקבלים כל חודש (לא משנה אם היא מביטוח לאומי, פנסיה או כל גורם אחר) איננה מספיקה לכם, ואתם רוצים לקבל קצבה חודשית קבועה למחייתכם- משכנתא הפוכה או פנסיונית יכולה להיות עבורכם פתרון.

אתם רוצים לשפץ את הבית כדי שהוא יראה עבורכם בדיוק כמו שחלמתם? או להנגיש אותו עבורכם? אתם רוצים לעזור לילדים שלכם לרכוש בית מבלי לשלם הלוואה כל חודש? אתם רוצים לנסוע לטיול חייכם מסביב לעולם ולהנות מהחיים? או כל דבר העולה על רוחכם…

משכנתא הפוכה או פנסיונית היא בדיוק המוצר האשראי עבורכם!

משרדינו נותן את השירות והליווי במהלך כל הדרך עד לקבלת הכסף.

התהליך הוא מהיר יותר וקל יותר ממשכנתא רגילה ומונגש עבורכם בצורה הנוחה ביותר.

משרדינו מתמחה במשכנתאות מסוג זה ויודע להתאים את המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם עם התנאים הנכונים ביותר והטובים ביותר והתמהיל הכי טוב עבורכם כדי שכל מה שיישאר לכם- זה לחיות בכבוד ובכיף את חייכם, להנות מהאנשים החשובים בחיים שלכם ולהמשיך לחייך כל בוקר מחדש!

אל תוותרו על החיים שלכם בשביל הירושה שתוכלו אולי להשאיר לילדכם. תחיו את החיים שלכם במלואם בדיוק כפי שמגיע לכם!

אין לראות שום חלק מהכתוב כעצה ישירה למצבכם ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע לבחירת ההלוואה המתאימה לכם באופן אישי.משכנתא הפוכה

 

אז אין מה יותר להתלבט - הגיע הזמן לדאוג לכם!
השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם במהרה!

לפרטים נוספים ולשיחת יעוץ טלפונית- ללא עלות וללא התחייבות השאירו את הפרטים שלכם פה-

יוליה זורובסקי

ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן