משכנתא הפוכה/פנסיונית/זהב

משכנתא הפוכה.
הפתרון היום,
לעתיד של מחר!

לפרטים נוספים וייעוץ אישי (ללא התחייבות!) השאירו את הפרטים שלכם:

המקצועיות שלנו, העתיד שלכם.
איתכם. ובשבילכם.

הגשימו את כל החלומות שלכם! היום!

תהנו מהחיים שלכם, מבלי לחשוש מהמחר.
תרשו לעצמכם לתת ליקרים שלכם מכול - ולראות אותם נהנים מהעזרה שלכם, במקום נלחמים על הירושה שלכם!

לכל מטרה שרק תרצו!

להנגשה של הבית, לטיול לחו"ל שכל כך רציתם, לעזור לילדים, או סתם לרכוש את רכב החלומות שלכם. לכל מטרה שרק תרצו!

תכנון של העתיד!

תתחילו לתכנן איך להגשים את כל החלומות שלכם, מבלי להתפשר על שום דבר מכל מה שחלמתם עליו!

שפרו את איכות החיים שלכם!

על ידי משכנתא נכונה מותאמת אישית,אתם יכולים לשפר את רמת החיים שלכם, מבלי לדאוג למחר

כי אנחנו מאמינים בדרך שלכם!

אנחנו נלווה אותכם, ונבחר עבורכם את המשכנתא הכי נכונה בשבילכם. 

תוכלו לבחור אם להחזיר תשלומי ריבית בלבד,

או אולי קרן עם ריבית. 

אפילו תוכלו לבחור שלא לשלם כלל עד סוף ימי חייכם. לאחר לכתכם, היורשים שלכם ירשו את הנכס שבבעלותכם ויצטרכו לבחור מה לעשות עם המשכנתא שנלקחה בזמן חייכם. הם יבחרו אם למכור את הנכס ולסגור את ההלוואה, או לקחת משכנתא רגילה מהבנק ולשלם אותה בזמן שהם ייהנו מהנכס שהורשתם להם. 

כל זה בזמן שזכיתם לחיות את חייכם בכבוד המקסימלי שמגיע לכם, ולהגשים את כל החלומות בעודכם בחיים! כי בסופו של דבר, שום יום לא יחזור על עצמו שוב, וכל יום הוא חשוב ויקר ערך. בואו נחיה ונהנה ממנו עם משפחתיכם ויקירכם, בעודכם מסוגלים להנות ממנו לחיים ארוכים וומדהימים!

הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ

חברתינו ליוותה וממשיכה ללוות זוגות ויחידים מכל סוגי הלווים ובכל סוגי העסקאות בכל תהליכי המימון האפשריים, במערכת הבנקאית ומחוצה לה. אנחנו מאמינים ששרות טוב ומקצועי הוא המפתח הכי טוב לעסק מצליח ואנחנו חיים אותו בדיוק לפי הערכיםהללו. 

זמינות מלאה

משרדינו זמין עבורכם בכל שעות היום. עבורכם ועבור משפחתכם. לכל שאלה אנחנו נשמח לעמוד לשרותכם תמיד. גם לאחר ביצוע העסקה, תמיד נשמח לעמוד לשרותכם!

סבלנות והכלה

אנחנו מבינים שמדובר בעולם חדש עבורכם, ומבינים את כל הרגישות והסבלנות שהנכם זקוקים לה על מנת להבין ולהכיל את הפתרון המדהים שנוצר עבור הגיל השלישי. בדיוק בשביל זה אנחנו פה איתכם ללוות אותכם בסבלנות אין כיץולהיות שם בשבילכם לכל אורך הדרך.

בביטחון מלא וסודיות מלאה

אנחנו מבינים שלעיתים אתם ממש לא מעוניינים שהילדים או המשפחה הקרובה תהיה חלק מההחלטה לליקחת המשכנתא. על כן, לאחר בדיקה פשוטה של רופא מומחה, ניתן בהחלט לבצע את כל ההליך ללא שום אישור או יידוע של הילדים או של קרובי משפחה נוספים.

ליווי בחתימות

אל תדאגו! גם לחתימות אנחנו נלווה אותכם יד ביד ונוודא שאתם חותמים רק על מה שאתם באמת אמורים לחתום, ולא שום מסמך מיותר נוסף.


קראו תגובות והמלצות של
לקוחות מרוצים

הבנות עזרו לי להציל את הילדה שלי מפשיטת רגל פשוט! ביצענו משכנתא הפוכה על הבית שלי, ועם הכסף הצלחתי להציל את הבית של הבת שלי ומשפחתה. הם היו מאוד רגישות לסיטואציה, ועזרו ותמכו לכל אורך הדרך. חיפשו באיזה חברה יהיה הכי זול לבצע , הכל בשביל שלאחר שאלך לילדים ישאר כמה שיותר מהירושה. והכי מדהים שאני בכלל לא משלמת שום דבר עד לסוף ימי חיי ככה שאני לא צריכה דאוג לזה יותר. אחרי שאני לא אהיה, שהילדים יסתדרו ויחלקו ביניהם את הכל. יוליה ויאנה אתן נהדרות ומקסימות! אמליץ עליכם לכולם! תודה!!!!

יוליה ויאנה היו כל כך מקסימות! ליוו אותנו יד ביד, נסעו איתנו למרכז לחתימות. הגענו מספר פעמים למשרד, ושוב ושוב הסבירו לנו את כל התהליך לפרטי פרטים, מה המשמעות של כל דבר ודבר, ואיך התהליך הולך להתבצע. יאנה ענתה לנו תמיד גם בשעות הערב, ולכל שאלה הייתה זמינה לכל אורך התהליך וגם אחריו. גם לחתימות ליוו אותנו יד ביד ובדקו כל מסמך לפני חתימה. ממליצה בחום גדול!! אותנו זה פשוט הציל מלמכור את הבית שלנו לעת זקנה. תודה לכן בנות!!!

כי אנחנו פה, אתכם ובשבילכם!

לאחר השארת הפרטים שלכם, אנחנו נחזור אליכם תוך 2 ימים עסקים בלבד

ונשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה! 

לפרטים נוספים וייעוץ אישי (ללא התחייבות!) השאירו את הפרטים שלכם:

כל הזכויות שמורות ליוליה זורובסקי/ הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ

יוליה זורובסקי

ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן