איחוד הלוואות

איחוד הלוואות ומשכנתא או משכנתא לאיחוד הלוואות

לפעמים זה פשוט קורה..

אנחנו לא מצפים לזה, אנחנו בטח שלא מתכננים את זה ואפילו רוב הלקוחות שמגיעים אלינו למשרד- הם אנשים סופר אחראיים שפשוט דברים קרו להם במהלך החיים. פשוט לא היה להם שום סיכוי. "נסיבות החיים" נפלו עליהם והם התמודדו איתם בצורה הכי טובה שיכלו.

אז קודם כל, חשוב לי להבהיר שחלילה אף אחד לא שופט אותכם, וכולנו נמצאים באותו הצד – בצד שעוזר לכם לצאת מהמצב הזה.

עכשיו בואו נדבר מה אפשר לעשות. מה זה בעצם איחוד הלוואות או מה זה איחוד הלוואות למשכנתא? מה חייבים בשביל זה? ומתי אכן זה הפתרון עבור הלקוח הסופי. 

אבל ראשית. למי זה מתאים ומה זה בעצם איחוד הלוואות? 

קודם כל- חייב להיות ברשותכם נכס. ללא נכס שניתן יהיה למשכן אותו לא נוכל לעזור לכם. 

לאחר מכן, צריך להבין שזה לא באמת משהו שכלכלית משתלם לעשות אותו. ההבנה הזו היא חשובה. כשאנחנו לוקחים הלוואות ועושים סדר מחדש- ומושכים אותם ליותר זמן, כלכלית לרוב כמעט תמיד נפסיד בכסף. ולמה זה בעצם נכון?

יש הבדל בין לקחת הלוואה של 100 אלף ש"ח ל-5 שנים, לבין למשוך אותה ל- 20 שנה. ברור שככל שיותר זמן אנחנו מחזיקים את הכסף אצלינו – נשלם על כך את המחיר שלו. 

יחד עם זאת, זה מצבים שאין ברירה בהם. שאם לא נעשה את זה – פשוט לא תצליחו לחיות ולשרוד את החודש. 

מה הכי חשוב לשים לב במהלך כל התהליך של איחוד ההלוואות למשכנתא? לעצור את ההתדרדרות. 

ההתדרדרות של הסיטואציה היא כל כך מהירה שלפעמים אנחנו לא מרגישים וממש מהר הופכים את המצב מקשוח- למצב שבוא כבר אי אפשר לעזור.

אל תחכו שתגיעו להוצאה לפועל. אל תחכו שצ'קים יחזרו. אל תחכו להיבלע לתוך ההחזרים שאין מצב שתעמדו בהם. תהיו מספיק אחראיים להרים את הדגל בזמן ולקבל עזרה. כי ברגע שנפתח לכם תיק בהוצאה לפועל- בלתי אפשרי יהיה כבר לעזור לכם להציל את הבית ולעצור את כל ההתדרדרות.

אז מה זה בעצם איחוד הלוואות למשכנתא? 

 

אם לקחתם מספר הלוואות או אפילו אחת לתקופה קצרה וההחזר החודשי חונק אותכם כי זה הפך להיות קשוח לשלם גם את ההלוואות וגם את המשכנתא – ואתם חייבים אוויר לנשימה כל חודש על מנת שההכנסות שלכם יספיקו לכם לחיות בכבוד, זה בדיוק המצב שבו אנחנו ממליצים לבצע איחוד הלוואות כמובן אם זה אפשרי.

במצב כזה – אנחנו מגדילים את המשכנתא שלכם על הבית, בסכום של כל ההלוואות- ופורסים מחדש את ההלוואות לתקופה ארוכה יותר. ככה ההחזר החודשי הכולל שלכם על כל ההלוואות שלכם כולל המשכנתא יורד משמעותית ומאפשר לכם יותר כסף פנוי ביום יום למחייה.

אז .. אם לקחתם הלוואות שפשוט חונקות אותכם? ויש לכם נכס בבעלותכם? עם משכנתא? או בלי משכנתא?

אנחנו פה בשביל לעזור לכם- להתחיל לנשום!

אתם לא צריכים להיחנק כל חודש- ולהגיע למצב שהגירעון החודשי שלכם רק גדל וגדל! אתם לא צריכים להתחיל את החודש כשכל המשכורות שלכם – רק מכסות את כל ההלוואות וכבר לא נשאר לכם מספיק כסף לחיות את כל החודש- יש לזה פתרון!

על מנת לבצע איחוד הלוואות לתוך המשכנתא – חייבים להיעזר במומחה שמבצע תיקים כאלה ביום יום שלו, מכיר את כל הרגישויות ואת כל הנקודות הקשות בתהליך ואפילו יודע לפתור אותן במהירות ומקצועיות וכמובן בדיסקרטיות מרבית.

הבית ש.ל.י לפיננסים בע"מ בהובלתה של יוליה זורובסקי, מספיק ותיקה בתחום ובעלת ניסיון של שנים מה שמאפשר לנו לעזור לכם בצורה המהירה ביותר, המקצועית ביותר והזולה ביותר! 

 

השאירו את הפרטים שלכם בתחתית העמוד – ובואו נצא מזה ביחד! 

 

 

יוליה זורובסקי

ייעוץ ראשוני ללא עלות

דילוג לתוכן